Skymaps Agrimatics
Co děláme? Kontakt

O nás

Společnost Skymaps s.r.o. využívá technologie dálkového průzkumu Země a pokročilou obrazovou analýzu pro získávání informací v precizním zemědělství. Naším cílem je dlouhodobě zvýšit efektivitu zemědělských zásahů a tím dosáhnout udržitelnou zemědělskou produkci.

Chytré řešení v zemědělství

Variabilní dávkování pesticidů

Variabilní aplikací pesticidů můžete snadno respektovat skutečné potřeby plodin, nezatěžovat životní prostředí a v neposlední řadě ušetřit finance. Pro tento účel připravíme aplikační mapu, podle níž postřikovač či rozmetadlo realizuje aplikaci za použití optimálního množství potřebných agrochemických látek.

Vyhodnocení polních pokusů

Testování účinnosti v polních podmínkách je důležitým úkolem při vývoji pesticidů. Naše řešení nabízí způsob, jak přesně vyjádřit rozdíly mezi jednotlivými parcelami na základě přesných měření pomocí počítačového vidění a pokročilých statistických metod. Vyhodnocení pokusu pomocí dálkového průzkumu z dronů a satelitů je spolehlivý a rychlý způsob, jak vyjádřit účinnost ošetření.

Cultiwise

S naším webovým portálem Cultiwise je každý zemědělec a agronom schopen vytvořit aplikační mapy pro variabilní dávkování pesticidů. Software podporuje data z dronů a satelitů.

Chytrá IoT meteostanice

Spolupráce mezi SkyMaps a BARANI DESIGN se specializuje na přesné a spolehlivé meteorologické měření s propojením na agrochemický segment. Výzkum a vývoj se zaměřuje na dosažení dlouhodobé stability měření teploty, vlhkosti a větru pro výpočet infekčních tlaků. Meteostanice jsou navrženy pro snadné a bezúdržbové používání.

Kontaktujte nás!

Sídlo společnosti

Botanická 834/56
Brno, 602 00
Česká Republika

Spisová značka: C 96057 vedená u Krajského soudu v Brně
IČO: 05547164
DIČ: CZ05547164

Napište nám

info@skymaps.cz

Partneři

Grant consulting

English language EN | Český jazyk CZ